• 18. ledna 2020 byl spuštěn nový krajský web Po dlouhém vývoji se dobré dílo podařilo. Na adrese https://krj-hk.skauting.cz/ můžete najít nový web. Pracujeme i na nasměrování této domény na stejné místo. Přeuložte si proto odkazy.
  Přidáno v 20. 1. 2020 2:01, autor: Martin Klenčík ‎(Akéla)‎
 • Nové skautské stezky - jak na ně? Zveme na další seminář nadstavbového vzdělávání určený pro vedoucí skautských oddílů. Více v sekci Nadstavbové vzdělávání.
  Přidáno v 25. 9. 2019 20:01, autor: Libor Kukačka ‎(Robin)‎
 • Výchova je naše věc Zveme na další seminář nadstavbového vzdělávání určený pro všechny výchovné zpravodaje a zájemce o výchovu. Více v sekci Nadstavbové vzdělávání.
  Přidáno v 21. 2. 2019 0:23, autor: Libor Kukačka ‎(Robin)‎
 • Květnové krajské kolo závodu vlčat a světlušek O víkendu 18.-20.května v Novém Městě nad Metují změřilo 25 hlídek své síly v krajském kole závodu vlčat a světlušek (ZVaS). V pohodové atmosféře absolvovalo téměř 250 účastníků, jejich vedoucích, rozhodčích a organizátorů nejen závod, ale i zajímavý doprovodný program - obojí motivováno výročím sta let vzniku Československé republiky.Závod, ve kterém zvítězily a postup do celostátního kola vybojovaly hlídky Žraloků ze střediska K. Šimka Hradec Králové a Konvalinky z Náchoda, byl rozložen do všech tří dnů. V pátek a v neděli byly zařazeny disciplíny s hromadným startem. V sobotu pak proběhlo osm disciplín na zajímavé trase přírodou i novoměstským historickým centrem. Účastníci závodu si tak kromě soutěžení mohli vychutnat třeba i občerstvení v místní cukrárně a užít si ...
  Přidáno v 22. 9. 2018 0:39, autor: Libor Kukačka ‎(Robin)‎
 • Roveři a rangers - jak na ně? Načerpejte inspiraci, nápady a zkušenosti pro činnost roverských kmenů v zářijovém semináři nadstavbového vzdělávání... více v sekci Nadstavbové vzdělávání.
  Přidáno v 10. 7. 2018 12:10, autor: Libor Kukačka ‎(Robin)‎
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 12 Zobrazit více »
Činnost Junáka v našem kraji podporují: